PP tracker

Start time: 
Wednesday, 30 January, 2013

PP tracker umożliwia śledzenie przesyłek Poczty Polskiej w telefonie lub innym urządzeniu przenośnym. Aplikacja posiada wbudowany czytnik kodów kreskowych, który pozwala zeskanować kod bezpośrednio z potwierdzenia nadania paczki, czy listu. Na dzień dzisiejszy działa tylko na Androidzie, ale to kwestia ograniczeń App Store, a nie technologicznych.

Miała to być właściwie tylko taka prosta aplikacja pokazowo-testowa, ale - ku mojemu zdziwieniu i radości - zdobyła spore grono fanów :-). Dzięki temu rozwój z pewnością nie jest wykluczony. Po przejściu na mJappis, będzie można łatwo dorobić parę przydatnych funkcji (związane z zapamiętywaniem i nazywaniem wielu przesyłek).

Niezależnie od samej użyteczności aplikacji, jest ona wciąż dosyć prosta i powinna pomóc wejść w PhoneGap, jeśli ktoś się jeszcze tym nie bawił. Zachęcam do forkowania i kreatywnego testowania :-). Proszę jedynie o zmianie ID aplikacji w config.xml. Przypominam, że PhoneGap Build jest w pełni darmowy dla otwartych projektów i umożliwia budowanie na wiele platform.

Linki

License:

Supported languages:

Technologies: